استارتاپ, سرمایه گذاری, کارآفرینی و کسب و کار

مشاوره سرمایه گذاری

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

آیا مشاوره سرمایه گذاری فقط یک تیتر قشنگ است یا کارآیی هم دارد؟!
در شراطی که روز به روز پیچیدگی زندگی ما انسانها بیشتر و بیشتر می شود و از سویی دیگر زمان ما برای تحلیل و درک مسائل غیر روزمره کوتاه تر و کوتاه تر می شود، خیلی طبیعی است که اغلب افراد زمانی که می خواند پولشان را سرمایه گذاری کنند فرصت کافی برای بررسی و یا تخصص کافی برای تصمیم گیری درست را در اختیار ندارند بنابراین مجبورند با بررسی سطحی و یا بر اساس گفته ها و شنیده های نزدیکان خود برای سرمایه شان تصمیم بگیرند.
مشاوره سرمایه گذاری یا مدیریت سرمایه یک تخصص ویژه و کاملا حرفه ای است و شخصی می تواند به شما کمک کند که بازارهای سرمایه مختلف را به خوبی درک کند و تجربه فعالیت در آنها را داشته باشد تا بتواند تشخیص دهد چه زمان سرمایه شما را در کدام وارد کند و از ورود در کدام بازارها خودداری کند.
بازارهای مختلفی وجود دارند مثل بازار مسکن، بازار طلا و سکه، بازار ارز و دلار و یورو، بازار بورس، بانک ها و اوراق مشارکت. بازار دیگری هم وجود دارد که در سالهای اخیر بسیار مورد توجه بوده است و آن سرمایه گذاری خطر پذیر بر روی استارتاپ هایی است که خالق رویاهای بسیاری بوده اند و خواهند بود؛ مانند زودفود (اسنپ فود) و دیجیکالا.
اگر در این وادی نیاز به سرمایه گذاری خطر پذیر دارید و یا سرمایه ای دارید که دلتان می خواهد در بازاری بجز بازارهای عرف که در بالا شرح دادم آن را سرمایه گذاری کنید، می توانید برای مشاوره رایگان با شماره 5576-8827-021 تماس بگیرید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *