پکیج کامل جذب سرمایه

برخی کارآفرینان و تیم ها برای راه اندازی استارتاپ ها و کسب و کارشان نیاز دارند تا در مرحله ایده، تامین مالی شوند. برخی دیگر می توانند این مرحله را با سرمایه شخصی یا دوستان و خانواده آغاز کنند و در مرحله بعدی اقدام به جذب سرمایه نمایند. به هر ترتیب هر کسب و کار یا استارتاپ در مرحله ای از رشد خود نیاز به تامین مالی و سرمایه بیشتر دارد تا بتواند محصولات و بازار خودش را توسعه دهد. نمودار زیر مراحل رشد یک استارتاپ را از لحظه تولد تا زمان ورود به بازار بورس و عرضه ی سهام نشان می دهد.

از آنجایی که فرآیند تامین مالی و جذب سرمایه بسیار پیچیده است لذا برای موفقیت در این مسیر نیاز توام به تخصص های مختلف وجود دارد. تخصص هایی مثل مدیریت استراتژیک، تفکر طراحی و طراحی محصول، استراتژی های بازاریابی و فروش،  ارزش گذاری مالی، مذاکره، تسلط بر مسائل حقوقی عقد قرارداد با سرمایه گذار. با توجه به اینکه اغلب، تک تک این تخصص ها در استارتاپ و کسب و کاری که نیاز به تامین مالی دارد، وجود ندارند و در اختیار گرفتن همزمان این تخصص ها بصورت هماهنگ و یکپارچه از طریق شرکت ها و سازمان های مختلف کار بسیار دشواری است، به این نتیجه رسیدیم که در قالب یک پکیج کامل آنها را برای کارآفرینان و شرکت هایی که نیاز به جذب سرمایه دارند بصورت یکجا و هدفمند فراهم آوریم. در این پکیج همه فرآیند توسط متخصص هر بخش اجرا می شود و کل پروسه توسط مدیر تامین مالی نظارت و هدایت می شود. این رویکرد نتایج بسیار مناسب و بطور توام کاهش ریسک و هزینه های جذب سرمایه را به ارمغان می آورد. در نمودار زیر، این فرآیند نشان داده شده است و شرکت هایی که بعد از جذب سرمایه تمایل داشته باشند، می توانند همانطور که در نمودار پایین سمت راست نشان داده شده، از حمایت و خدمات مرحله پس از جذب سرمایه بهره مند شوند. تامین مالی، شروع مرحله ای جدید از کسب و کار است بنابراین با تحقق جذب سرمایه، کار تمام نمی شود و برای تحقق اهداف و برنامه ریزی های صورت گرفته در جهت توسعه کسب و کار، همچنان نیاز به حمایت اهل فن وجود دارد.


اگر ایده شما نیاز به سرمایه اولیه دارد و یا کسب و کارتان را شروع کرده اید و الان در مرحله ای هستید که برای رشد نیاز به تامین مالی بیشتر دارید، از طریق فرم زیر یا تلفن، درخواست مشاوره اولیه ثبت نمایید تا کار شما بررسی شده و درصورت نیاز مسئولیت یک بخش یا همه این بخش ها به تیم ما سپرده شود.

لطفا در بخش، “مساله شما در چه حوزه ای است؟” گزینه “پکیج کامل جذب سرمایه” را انتخاب نمایید.                                                                                 تلفن تماس: 5576-8827-021    و برای تماس های فوری      2239-681-0910