[vc_row][vc_column width=”3/4″][vc_column_text]همیشه یکی از دغدغه هایم این بوده و هنوز هم هست که آنچه از بزرگان آموخته ام و آن را خود در زندگی شخصی و شغلی ام تجربه کرده ام، برای دیگران بیان کنم و آنچه تا به حال نتوانسته ام درک کنم را نیز با پشتکار و ثبات قدم از اهل علم بیاموزم.

شاید نشود بر روی جمله زیر اسم فلسفه را گذاشت اما شاید بتوانم آن را خط مشی زندگی ام بدانم.

“تا زمانی که در این دنیا زندگی خواهم کرد، تا روزی که هستم لحظه لحظه برای بهتر شدن زندگی و احساس انسانهای این کره خاکی و خودم تلاش می کنم؛ حتی به اندازه آب دادن به گلدان خانه ام”.

ان شاالله.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”7727″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”3/4″][vc_column_text]ارزشها و منشور اخلاقی:
1- عشق ورزیدن به مشتری و همه افرادی که به خدمات ما نیاز دارند
2- صداقت و شفافیت در خدمت رسانی و رسالت مقدس آموزش، مشاوره و کوچینگ
3- همکاری و هم افزایی ؛ تعهد به رشد کیفیت خدمات بطور مستمر
4- احترام به رقبای تجاری
5- ارزش و احترام به مشتری بصورت مادام العمر

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”7729″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”3/4″][vc_column_text]مطالب این سایت بر اساس نظرات و تجربیات شخصی من نوشته شده و بنابراین ممکن است از نظر بعضی افراد صحیح و از نظر برخی افراد نادرست باشد. این حق برای نویسنده وجود دارد که به بیان عقاید خود بپردازید و همینطور این حق برای مخاطب نیز محفوظ داشته شده که بتواند نظریات خود را بیان نماید. همچنین در موارد خاص که از مطالب دیگران استفاده شده، با ذکر دقیق منبع از مطالب ناشر اصلی صیانت شده است. بطور کلی سعی بر این مهم است تا بیشتر مطالبی منتشر شود که از فیلتر ادراک و تجربه نویسنده عبور کرده باشد و کمتر به بیان مطالب علمی و تئوریک خام پرداخته خواهد شد.

این سایت به همه اقشار احترام می گذارد و فعالیت آن در حیطه مسائل زندگی، کارآفرینی و کسب و کار، مدیریت، بازاریابی و فروش و همینطور سایر مواردی که به آنها مرتبط هستند، خواهد بود.

فعالیت این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”7728″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row]